Temno

Tayna - Kce (Official Video)

Friends Entertainment
Ogledi 6 238 957
89% 69 514 8 345

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Tayna - Kce
Music & Produced: Cricket
Hair & MakeUp: SELLMA & KACI
Styling: Fatjon Nikqi
Video: Valon Aziri
Executive Producer: Rinor Hykolli
Connect with Tayna:
instagram.com/tayna/
© 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Glasba

Objavljeno

 

13. mar. 2019

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 8 112
Selvie Perteshi
❤❤❤
FOOTBALL GAMING
RESPEKTE ai qe me ban sub mua
Ramiz Kadiri
Ramiz Kadiri Pred uro
Wow tayna 🥇🥇🏆
Mount& Blade
Mount& Blade Pred 2 urami
2016: rina 2017: fero 2018: S4MM 2019: tayna
Orgesa Orges
Orgesa Orges Pred 2 urami
Je 👑👑👑👑👑👑 queen
Almir Jusufi
Almir Jusufi Pred 2 urami
👏👏👍👍👍👌👌
Almir Jusufi
Almir Jusufi Pred 2 urami
👏👏👍👍👍👌👌
Alina Gashi
Alina Gashi Pred 2 urami
TAYNA ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
DJ LKM
DJ LKM Pred 2 urami
Ku me dit sa jan perlah gjeth kta Qika 😆😆😆
Sommer Ray
Sommer Ray Pred 3 urami
❤️❤️❤️❤️❤️
Rinesasylejmani Rinesa
Un i dua te 2 at
Rinesasylejmani Rinesa
kush nuk eshte me rinen disslike
Rinesasylejmani Rinesa
Me e mir tayna kush eshte ma taynen beje like
Rinesasylejmani Rinesa
Dhe rina ilegal
Rinesasylejmani Rinesa
Tayna kce, columbiana, ring ring, shqipe i dua shume koto
Rinesasylejmani Rinesa
Shum bukur tayna dhe rina
Ensar Zeqiri
Ensar Zeqiri Pred 3 urami
Bravo tayna(melinnda me rinen nit plasinn 😑😑🤤🤤😓😓😓😭)
hason ameti
hason ameti Pred 4 urami
vazhdo tyana 😘👍👌
tayna fan
tayna fan Pred 4 urami
10% shqip 5% anglisht 85% xhigo xhago xhigo
Filma Shqip TV
Filma Shqip TV Pred 4 urami
Nëse dëshiron te shikoni filma ather klikoni ktu ⤵ slvid.net/video/video-dGxU4HASizs.html
Shqipe Kabashaj
Shqipe Kabashaj Pred 4 urami
Rrush je tayna nga rinesa 😍😍😍❤❤❤😘😘🍇💕💋🌹
Hack_ Albania
Hack_ Albania Pred 5 urami
Xhikell xhikell xhakoll hit nkrejt Kosoven qekjo fjala =-O
Muzli Muzlija
Muzli Muzlija Pred 5 urami
keng me pe lpen shum
Unicorn Is real2
Unicorn Is real2 Pred 5 urami
❤️
unique 123
unique 123 Pred 5 urami
0:58 wow
elion Elshani scam fan
Hii
Amir Elezi
Amir Elezi Pred 6 urami
Kush e pelqen taynen like♥♥
Era TV Berisha
Era TV Berisha Pred 6 urami
Kush e pa Kejvinen like👍🏻
Arbnor Abdyli
Arbnor Abdyli Pred 6 urami
te lumte
Shaban Addmi
Shaban Addmi Pred 6 urami
Slovenia #43 on trending
Anuar Veseli
Anuar Veseli Pred 7 urami
Tayna loqk suksese
Zymer Berisha
Zymer Berisha Pred 7 urami
Like nese mendoni se tayna asht nje repere e mir dhe e famshme
Helios Paja
Helios Paja Pred 7 urami
10. shqip. 5. anglisht.
Yllyrian Tribes
Yllyrian Tribes Pred 7 urami
Na myti muzika komercjale qija ropt lidhje me artistik skan asnjo.
Omer Memedi
Omer Memedi Pred 7 urami
Te do shoqa ime shum je bukurishe like kush te do
Omer Memedi
Omer Memedi Pred 7 urami
Tayna te do anisa memedi nga cifliku
Omer Memedi
Omer Memedi Pred 7 urami
Tayna bravo je bukur te dua like kuah oshte adhurusi tayns
Omer Memedi
Omer Memedi Pred 7 urami
Tayna bravo kusg do tayna like bukurosge te do anisa
Remzije Ibrahimi
Remzije Ibrahimi Pred 8 urami
Të lumt tajna ma e bukura. 💝💝💝
Albania 2018
Albania 2018 Pred 8 urami
Tayna:like Miza:coment Per mua taynaaa😚😚😚
Video Cover
Video Cover Pred 8 urami
slvid.net/video/video-hSVChvfBWBk.html
Blerton ble leo gen
Blerton ble leo gen Pred 8 urami
kejvina esht ajo afer tej a
Fatmir Selimi
Fatmir Selimi Pred 8 urami
Gu
Valdete Shala
Valdete Shala Pred 9 urami
Kush e don tajnen like kush e don rinen komete
Adile Shala
Adile Shala Pred 9 urami
Pom doket si me kan kenge per hajgare, po e verteta e trishtushme eshte qe kjo kenge nuk u ba per me qesh.
mirita shehu
mirita shehu Pred 9 urami
😘😘😘
ta ha zemrën alaudin
[Teksti i "Kce" nga Tayna] [Chorus] Jiggle jiggle juggle Hallakam si n'jungle Jiggle juggle jiggle Kce si me kon single Jiggle jiggle jaggle Hallakam si n'jungle Jiggle juggle jiggle Kce si me kon single [Verse 1] Hear that brrum brrum is the lambo Qe thot em ka pas o kat rren bruh Kush thot e kom dasht o kat rren bruh E kom njo nese je bos si ty sem vyn sen mo Gucci gucci bag mos em fol mu kurr per Swag (uh) Ndizajn em sheh n'trend shijen e omel si keks (brrr) Edhe sonte jom bajrak ner qika ti je hoe Edhe sonte jom bajrak ner qika oh Skom ngajt mas kerkujt edhe pse noshta jom e holl Nese don met lon me dhez duhesh me vet A bon me fol? Mos rollitni weed po rollitne ni moll En ket shit jom dananana ka ktu kush koll Qitma like combo in Mexico Jom tu bo lek une per ty skom koh "Mos i beso" une e kom moto Si me kon lloto Me m'pas provo kot oh [Chorus] Jiggle jiggle juggle Hallakam si n'jungle Jiggle juggle jiggle Kce si me kon single Jiggle jiggle jaggle Hallakam si n'jungle Jiggle juggle jiggle Kce si me kon single [Verse 2] Kom dal une mu knaq e me pi pak E kena dhez njo edhe po na then E dojna na veten ju nese na shani be asniher so problem A mi me gusta, sa here e ni qet sen A mi me gusta Kur menon krejt i nxen veq pak ta nguca Me t'kallzu qe per mu t'len kshtu qe mos ta nin per kerkon mo Bitch im from the south side wi'da E silli si me kon tu kcy salsa wi'da Qa me bo tash qa me bo tash wi'da Ma n'fund e ka kuptu qe I'm better, I'm better Pi der sa s'din s'din Ti s'din s'din Pi der sa s'din s'din Ti s'din s'din [Chorus] Jiggle jiggle juggle Hallakam si n'jungle Jiggle juggle jiggle Kce si me kon single Jiggle jiggle jaggle Hallakam si n'jungle Jiggle juggle jiggle Kce si me kon single
Ila Duraj
Ila Duraj Pred 9 urami
Tayna eshte me e bukura se rina
Arbnor Abdyli
Arbnor Abdyli Pred 9 urami
te lumte tayna je me emira
Arbnor Abdyli
Arbnor Abdyli Pred 9 urami
te lumte tayna
Ismet Shkupi
Ismet Shkupi Pred 9 urami
lop e gjall🐄
Florim Memeti
Florim Memeti Pred 10 urami
Pravo tayna
kujtselimi
kujtselimi Pred 10 urami
E fort je 😍😍😍😍😍
Januz Malluta
Januz Malluta Pred 10 urami
Ma e mira je tayna vet kush ta ka inatin
Esmije Aela Bislimi
Esmije Aela Bislimi Pred 10 urami
ABONMEFOL
Esmije Aela Bislimi
Esmije Aela Bislimi Pred 10 urami
😂😂😂😂
Arlind Ymeri
Arlind Ymeri Pred 11 urami
Tayna shum mir po dokesh me shoqe bravo Tayna ma e mira je
ENIS MORINA
ENIS MORINA Pred 11 urami
2020
shqipe brajshori
shqipe brajshori Pred 11 urami
😚😚
Hana Krijezi
Hana Krijezi Pred 11 urami
Like = Tayna Comment = Rina Hajde kush fiton😍
Ejla Sulejmani
Ejla Sulejmani Pred 11 urami
Bravo
Limibardha Klin
Limibardha Klin Pred 11 urami
10%shqip 5%anglisht 85%xhigo xhago xhogo 😂😂😂
arnita Bajraktari
arnita Bajraktari Pred 11 urami
tajna te dua shum
Killercobraa
Killercobraa Pred 11 urami
Ja paski ba infraktin rines ,asaj bebes me Pampersa
Rita Desa
Rita Desa Pred 11 urami
Tyna kcyn ma mir kush eplqen like
Anesa Arifi
Anesa Arifi Pred 12 urami
Kush e pelqen taynen let te bej like
Zhani Murati
Zhani Murati Pred 12 urami
Veq 1 kenge tbukur ka bo kjo, tjerat i ka tnjejta
sugar daddy
sugar daddy Pred 12 urami
Qa kari osht kjo kange bre?
Miftari Miftari
Miftari Miftari Pred 12 urami
Je ma e mira tayna Veni 1 je Koment melind@ //
Adea Krasniqi
Adea Krasniqi Pred 13 urami
TAYNA=100% je mbretëresha e repit vazhdo kështu 😍😍😍😍😍 RINA as 1% nuk e meriton e pastaj vetës pi thot mami hahaha 😋😋 MEILINDA 10% pja japim po kur të folim për TAYNËN kjo 0%është 🤭 TAYNA jam fanc e jotja dhe të dua shumë jam 10 vjeçare dhe jam vajzë dhe më pëlqejnë shumë të gjitha këngët e tua
Adea Krasniqi
Adea Krasniqi Pred 12 urami
❤❤❤❤bravo❤❤❤❤
loresa lora
loresa lora Pred 13 urami
Niher jam kan fance e rines tash jam e taynes po rina me duket me e bukur
Albania Girls
Albania Girls Pred 17 urami
Lyrics Xhigu xhohu xhihu Bsiaakan sjskskakdvehsj a jskasbwbebesne sjwjwjwjwjwiabw wjsjshwhshsjwlw idnsjwjwjajaa whsjsjahanw wjwjw wiw wlqievr sjwhwhwhwhwhw wiwjw eniebww w wjwjenwoqo dhhddhdidbdjd elql1 tvwkeheircisgushevsiw bshw9qjqhwhwysgshsoa nshsjsjs Bshajakaduhddb. Dhdhsjsjsjsjsjsjs. Prap: xhigu xhogu xhogu Jejsnsnsnska shshahajajaj akasgxysjd r kstfjsvtcsjalsgdtd jdjdhdhwsiuah dksldydgshsh Shum flm per mirkuptimin❤
Loniking Karanezi
Loniking Karanezi Pred 18 urami
Shum mirr
Rinesa Lato
Rinesa Lato Pred 18 urami
Fakti qe me pelqejn vetem 2 teksa qe ka ne te gjith kengen esht 🙄 very disappointed.
Erionita Selmani
Erionita Selmani Pred 20 urami
😍
a happy person
a happy person Pred 20 urami
Ai momenti kur do te besh nje koment qe te marresh shume like po kujtohesh qe je ne shqiperi dhe max i likeve qe mund te marresh eshte 10... Kce si me kon single
Meris Hoti
Meris Hoti Pred 20 urami
Ktheju disat fmive tayna
Dafina Mehmeti
Dafina Mehmeti Pred 21 uro
Nerva pom shkon
inara krasniqi
inara krasniqi Pred 21 uro
nuk ban me fol
Belina Haziraj
Belina Haziraj Pred 21 uro
Tayna ma e Mira ♡♡♡♡♡♡♡
Eldi TV
Eldi TV Pred 21 uro
tayna bashke me kevinen hallall ngele duke thene xhigo xhago xhogo
Eldi TV
Eldi TV Pred 21 uro
boni like rina dhe tayna
Fabis Dervishi
Fabis Dervishi Pred 22 urami
Follow ne instagram @syze_dielli_optike ... Modelet me te reja te syzeve te diellit erdhen 🔥🔥🔥🔥🆕🆕🆕🆕🆕 New Collection 2019🔥🔥🆕🆕
Belina Haziraj
Belina Haziraj Pred 22 urami
A mos ështe ajo Kejvina ♡
hajdin emir
hajdin emir Pred 22 urami
Abon me fol😂
Belina Haziraj
Belina Haziraj Pred 22 urami
Like tayna Comment rina
itsErinda veliu
itsErinda veliu Pred 22 urami
kuuuu qfar kang palidhjeeeee
Albana Isenaj
Albana Isenaj Pred 22 urami
Kush e don tajnen like dhe koment 😊😊
XO MORA
XO MORA Pred 23 urami
What language is this? She’s so bad I love it 😍😍
I make
I make Pred 23 urami
XO MORA No problem. Enjoy.
XO MORA
XO MORA Pred 23 urami
I make thank you 💜
I make
I make Pred 23 urami
XO MORA Albanian
Dielll Le boss
Dielll Le boss Pred 23 urami
🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Stela Peshku
Stela Peshku Pred 23 urami
.llastic
Albana Isenaj
Albana Isenaj Pred 23 urami
Tajna te dua shummmm ❤💋
Princes Diamond
Princes Diamond Pred 23 urami
Good job
Lori Gacha
Lori Gacha Pred dnevom
*rina and melinda has left the chat*
Mondi Mehilli
Mondi Mehilli Pred dnevom
Like tayna = coment Rina kush do fitoi
Hana Asani
Hana Asani Pred dnevom
She is so cool😘😍🤤😝
ilir Bislimi
ilir Bislimi Pred dnevom
Ja ke kalu rines dhe melindes 11111111111111 je per kosoven tayna me kongen kce
DUKAGJINISHOP PEJË
Tajna😘😘😘😘😘😘
Sindi Duka
Sindi Duka Pred dnevom
Skom ngajt mas kerkujt edhe pse noshta jom e holl Nese don met lon me dhez duhesh me vet A bon me fol? Mos rollitni weed po rollitne ni moll❤️❤️
Ali Osman Dedebaş
Ali Osman Dedebaş Pred dnevom
slvid.net/video/video-RmLcX2pcTg8.html
Naprej
Lumi B x Dafina - Kalon
03:14
Ogledi 39 000 000
RINA - ILEGAL
04:55
Ogledi 6 200 000